Darmowa dostawa od 200 zł | Zamów telefonicznie +48 531 546 869 (Pon - Pt: 8.00-16.00)

Najnowsze wpisy na blogu

Ostatnie posty

 • Jak urządzić przytulny salon?
  Jak urządzić przytulny salon?

  Właściciele domów lub mieszkań, często zastanawiają się jak urządzić przytulny salon? Pomocne w tym będą eleganckie elementy wyposażenia wnętrz w postaci syntetycznych dywanów. Mogą one być główną ozdobą salonu lub też współgrać z meblami, ozdobami i dodatkami, jakie znajdują się w tym wnętrzu. 

  czytaj więcej
 • Jak pogodzić wspólny pokój dla chłopca i dziewczynki?
  Jak pogodzić wspólny pokój dla chłopca i dziewczynki?

  Rodzice często zastanawiają się, jak pogodzić wspólny pokój dla chłopca i dziewczynki? Sprawdzonym rozwiązaniem jest wyznaczenie stref z pomocą dziecięcych dywanów. 

  czytaj więcej
 • Dywany ze sztucznych włókien. Czy jest się czego obawiać?
  Dywany ze sztucznych włókien. Czy jest się czego obawiać?

  Zakup dywanu to decyzja, która uzależniona jest od wielu czynników lub potrzeb. Wielu domowników nie wyobraża sobie poranka bez położenia stopy na miękkim podłożu lub funkcjonowania we wnętrzu pozbawionym tego wyrobu, który w efektowny sposób zmienia atmosferę całego pomieszczenia. Moda na  dywany ze sztucznych włókien powoli wraca, po chwilowym zwrocie w kierunku surowych podłóg.

  czytaj więcej
 • Dywany z frędzlami – hit czy kit?
  Dywany z frędzlami – hit czy kit?

  Na forach internetowych traktujących o aranżacji wnętrz, często pojawia się pytanie- dywany z frędzlami hit czy kit? Tego typu produkty, w dalszym ciągu cieszą się dużym zainteresowaniem, z uwagi na swoje estetyczne wykonanie, jak również modne wzornictwo i kolorystykę, wpisujące się w aktualne trendy wnętrzarskie. 

  czytaj więcej
 • Dywany w stylu loftowym
  Dywany w stylu loftowym

  Dekoracją i zabezpieczeniem podłogi w mieszkaniach industrialnych mogą być dywany w stylu loftowym. To produkty, które powinny być odpowiednio dobrane do aranżacji tych wnętrz.

  czytaj więcej
 • Dywany jednokolorowe czy ze wzorem?
  Dywany jednokolorowe czy ze wzorem?

  Wiele osób zastanawia się, czy kupić dywany jednokolorowe czy ze wzorem? Te pierwsze elementy wyposażenia wnętrz świetnie odnajdą się w pomieszczeniach z licznymi zdobieniami i dodatkami. Z  kolei dywany ze wzorami mogą ożywić wnętrze, które jest stonowane i minimalistyczne. 

  czytaj więcej
 • Dywany prostokątne, owalne i okrągłe. Jaki wybrać?
  Dywany prostokątne, owalne i okrągłe. Jaki wybrać?

  W ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych dostępne są dywany prostokątne, owalne i okrągłe. Jaki wybrać?  Przed zakupem warto zastanowić się nad własnymi potrzebami i miejscem, w którym wybrany model będzie ulokowany.

  czytaj więcej
 • Dywany w stylu kolonialnym
  Dywany w stylu kolonialnym

  Wysokiej jakości dywany w stylu kolonialnym mogą być nietuzinkową ozdobą pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu, zaaranżowanym w tej estetyce. Do tego typu wnętrz doskonale pasują dodatki orientalne, które podkreślą znajdujące się tam elementy wyposażenia. 

  czytaj więcej
 • Dywany jednokolorowe – wcale nie muszą być nudne
  Dywany jednokolorowe – wcale nie muszą być nudne

  Bardzo popularne elementy aranżacji wnętrz, którymi są dywany jednokolorowe - wcale nie muszą być nudne. Produkty te, dobrane do wystroju danego pomieszczenia, mogą nadać mu nową jakość lub też podkreślić jego design. 

  czytaj więcej
 • Dywany do prania na mokro
  Dywany do prania na mokro

  Praktyczne dywany do prania na mokro to wyroby, które mogą zdobić pomieszczenia w domu, mieszkaniu, jak również w biurze. Zaletą tych produktów jest łatwość utrzymania ich w czystości, dzięki czemu zachowują one swój doskonały wygląd przez bardzo długi czas. 

  czytaj więcej
Showing 1 to 10 of 23 (3 Pages)

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: